Gratis door de Tijsmans- en Liefkenshoektunnel! De fietsbus brengt jou en je fiets gratis door de Tijsmans- en Liefkenshoektunnel. Fietsers maken zo voor het eerst vlot de oversteek van de Linker- naar de Rechterscheldeoever. De bus heeft haltes op beide oevers van het Kanaaldok en de Schelde.
Voor een vlotte doortocht richting de Liefkenshoektunnel is een aparte busstrook aangelegd zodat de Fietsbus vlot langs de tolhuisjes kan rijden.
Je kan de 4 fietsbushaltes (Waaslandhaven-Noord (Oudedijk), Tolplein, Scheldelaan, Noorderlaan) ook vinden op Google Maps door 'fietsbushalte' in te geven als locatie.
De fietsbus rijdt elke dag met een frequentie van vier keer per uur tijdens de piekuren, en één keer per uur in de daluren. Reserveren is niet nodig.
Neem voor meer info een kijkje op https://www.portofantwerp.com/nl/fietsbus